Maj 29, 2020

Zmarła śp. Cecylia Skiba

Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w poniedziałek 1 czerwca o godz. 13.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa różańcowa w kościele o godz. 12.30. Wszyscy uczestnicy pogrzebu zobowiązani są do zachowania przepisów bezpieczeństwa związanych z epidemią – maseczki + 2 metrowa odległość o siebie.

Maj 24, 2020

Kandydaci do przyjęcia sakramentu bierzmowania, którzy zostali ochrzczeni poza naszą parafią mają obowiązek do piątku złożyć osobiście u ks. Wikariusza lub do skrzynki na listy na wikarówce metrykę chrztu św. Może być to metryka stara lub inny dokument kościelne stwierdzający przyjęcie chrztu św. np. kancelaryjne świadectwo chrztu św.

Dokument ten należało złożyć do końca października…

Maj 18, 2020

Zmarł śp. Stanisław Bania

Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana we wtorek 19 maja o godz. 12.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa różańcowa w kościele o godz. 11.30. Pogrzeb na cmentarzu o godz. 13.00. Wszyscy uczestnicy pogrzebu zobowiązani są do zachowania przepisów bezpieczeństwa związanych z epidemią.

Maj 11, 2020

Zmarła śp. Irena Seternus

Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana we wtorek 12 maja o godz. 12.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa różańcowa w kościele o godz. 11.30. Pogrzeb na cmentarzu o godz. 13.00. Wszyscy uczestnicy pogrzebu zobowiązani są do zachowania przepisów bezpieczeństwa związanych z epidemią.

Maj 08, 2020

Zmarła śp. Adela Gondek

Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w sobotę 9 maja o godz. 13.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa różańcowa w kościele o godz. 12.30. Pogrzeb na cmentarzu o godz. 14.00. Wszyscy uczestnicy pogrzebu zobowiązani są do zachowania przepisów bezpieczeństwa związanych z epidemią.

Maj 02, 2020

Zmarła śp. Eugenia Gondek

Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w poniedziałek 4 maja o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa różańcowa w kościele o godz. 13.30. Pogrzeb na cmentarzu o godz. 15.00. Wszyscy uczestnicy pogrzebu zobowiązani są do zachowania przepisów bezpieczeństwa związanych z epidemią.