Książka Parafia Radgoszcz w oczach jej proboszczów.

Ukazała się kolejna, ciekawa książka o naszej parafii pt. Parafia Radgoszcz w oczach jej proboszczów licząca... 555 stron. Opisuje wydarzenia z historii naszej parafii w okresie od 1964 do 2006  roku. Był to czas kiedy w parafii proboszczami byli ks. Stanisław Kopeć obecnie emerytowany proboszcz w Czudccu (diecezja rzeszowska) oraz ks. Ignacy Piwowarski obecnie emeryt w Buczu.

Książka powstała w oparciu o Kronikę Parafii Radgoszcz pisaną przez obu proboszczów, Ogłoszenia Parafialne i osobiste rozmowy autora z obu proboszczami. Pozycja zawiera ponad 300 zdjęć, na których można zobaczyć historyczne dziś wydarzenia i osoby związane z parafią.

Książkę można nabywać w kancelarii parafialnej, w zakrystii kościoła i księgarniach Wydawnictwa Biblos.

Please publish modules in offcanvas position.