Módlcie się za swoich kapłanów

Gościliśmy w naszej parafii w niedzielę 30 czerwca 2013 r. ks. prof. dr hab. Bogusława Węgrzyna, sędziego Sądu Diecezjalnego w Tarnowie. Ks. Profesor pochodzi z sąsiedniej parafii z Luszowic. Jest wykładowcą prawa cywilnego i kanonicznego na Tarnowskich Wyższych Uczelniach. W ramach pomocy duszpasterskiej, wynikającej także z niedyspozycji Ks. Proboszcza został zaproszony do naszej Parafii, aby głosić słowo Boże i razem z nami się modlić. W czasie kazań na wszystkich Mszach św. uświadamiał nam potrzebę, a nawet konieczność modlitwy o uświęcenie każdego powołanego do służby Bożej. Pasterze modlą się za powierzonych sobie duchowej opiece parafian, parafianie odwzajemniają się modlitwą w ich intencji. Dziękujemy ks. profesorowi za posługę duszpasterską i życzymy zasłużonego odpoczynku i światła Ducha Świętego w ciężkiej pracy w Sądzie Diecezjalnym w Tarnowie.

Dane teleadresowe

Parafia pod wezwaniem 
św. Kazimierza

33-207 Radgoszcz,
pl. św. Kazimierza 15
telefon (0-14) 641-41-05
e-mail radgoszcz1@diecezja.tarnow.pl

Aktualności

 • październik 07
  Zmarła śp. Stefania Błach
  Msza św. pogrzebowa będzie sprawowana we wtorek 7 października o godz.14.00 w kościele parafialnym w...
 • wrzesień 21
  Zmarł śp. Bronisław Kowal
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana we wtorek 24 września o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw...
 • wrzesień 16
  Zmarł śp. Wiesław Błocho
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w czwartek 19 września o godz. 14.00 w kościele parafialnym p...
 • wrzesień 16
  Zmarła śp. Emilia Koza
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana we wtorek 17 września o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw...

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.