11.11.2019 – 17.11.2019.

Dzień Godz. Intencja

700

† Marcin Kawa z okazji imienin z int. rodziców.

1700

1.     W int. Ojczyzny, o pomyślność, Boże błogosławieństwo opiekę Królowej Polski z int. Księdza Proboszcza.

2.     O powrót do zdrowia dla Księdza Proboszcza i szczęśliwy przebieg leczenia z int. rodziny Szwajkosz.

700

1.     † Zdzisław Kułaga w 7 r. śm.

2.     † Ryszard Zacharski, Anna Surdel (poza parafią).

700

† Anna i Franciszek Kawa.

1700

†† Paweł, Kunegunda i Franciszek Mędys, † Maria Warias.

700

† Tadeusz i Zygmunt Toczek w 2 r. śm. Tadeusza.

700

† Bronisława i Władysław Juras.

1700

† Janina Błach w 5 r. śm. z int. męża i dzieci.

700

† Janina i Edward Kogut w 24 br. śm. Edwarda.

700

W 50 r. ślubu Haliny i Mariana z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę Matki Bożej z int. dzieci.

830

W int. kapłanów posługujących w naszej parafii, a w szczególności o zdrowie i potrzebne łaski dla Księdza Proboszcza.

1000

Z Róży pw. św. Kazimierza z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i dalszą opiekę Matki Najświętszej dla członków róży i ich rodzin, a dla zmarłych członków prosząc o łaskę życia wiecznego

1600

† Joanna Saładyga z int. właścicieli Firmy Tarsmak.

Narożniki

1100

† Michał i Ewa Jaje.

Poza parafią są odprawiane Msze św. za: śp. Władysława Sternusa, śp. Krystynę Skrzek, śp. Bronisławę Kupiec, śp. Stanisławę Kopia, śp. Adolfa Węża, śp. Joannę Saładyga, śp. Wiesława Błocho. Zachęcamy rodziny zmarłych do udziału we Mszy św.