II Niedziela po Bożym Narodzeniu - 5 stycznia

1. Jutro wypada uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Msze św. tak jak w niedzielę. Po każdej Mszy św. dzieci ze Szkolnego Koła Caritas będą rozprowadzać poświęconą kredę i kadzidło. Składane ofiary są przeznaczone na dar serca dla potrzebujących pomocy dzieci.
  2. Jutro w uroczystość Trzech Króli o godz. 9.50 pod dzwonnicą rozpocznie się Orszak Trzech Króli. Zapraszamy wszystkich a szczególnie dzieci, aby przyszli na Mszę św. z koroną na głowie. Korony można nabywać jeszcze dzisiaj po każdej Mszy św. u ministrantów. Dochód przeznaczony z ich sprzedaży będzie na pomoc dla chorych dzieci.
  3. W środę różaniec o 1630 poprowadzi róża pw. św. Faustyny.
  4. Zachęcamy do zakupienia i czytania Gościa Niedzielnego są w nim między innymi informacje dotyczące przełomowych metod leczenia chorób genetycznych.
  5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła we wtorek od godz. 8.00 prosimy parafian: Wątroba Małgorzata, Kubek Władysława, Kruk Irena, Wnęk Renata oraz w sobotę: Bartoń Bronisław, Dudek Elżbieta, Działo Anna, Sadko Justyna.
  6. Odwiedziny duszpasterskie w tym tygodniu wg następującego porządku:

Niedziela                                          - ul. Spokojna od 11.00,

- Narożniki od 12.00.

Poniedziałek                                     - Trzydniaki od godz. 11.00,

- Żdżary Północne od godz. 12.00.

Wtorek od godz. 14.00                      - Lisiaki południowe od pani Grabowskiej do końca.

Sobota od godz. 8.30                        - Zarzecze za cmentarzem.

Niedziela od godz. 12.00                   - Grochowiska.

1. Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Radgoszcz będzie w dniu 13 stycznia, odpadów segregowanych 15 stycznia. Następny odbiór będzie 10 i 17 lutego i wtedy zostaną wręczone rachunki z nakazem płatniczym. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.