III Niedziela Zwykła - 26 stycznia

1. W środę o godz. 16.30 różaniec poprowadzi róża pw. bł. Karoliny, w niedzielę o 15.30 róża pw. św. Rity.
2. W I sobotę zapraszamy na kolejne nabożeństwo 5 pierwszych sobót. Rozważanie tajemnicy różańcowej o godz. 16.15. Różaniec bez rozważań w intencji przebłagalnej poprowadzą mieszkańcy Kaczówki.
3. W najbliższą niedzielę przypada święto Ofiarowania Pańskiego czyli święto MB Gromnicznej. O godz. 6.40 będziemy śpiewać Godzinki ku czci Matki Bożej. Prosimy przynieść do kościoła gromnice do poświęcenia - na każdej Mszy św., koniecznie z osłonkami, aby nie pochlapać woskiem ławek, a zwłaszcza nakładek ocieplających na ławkach.
4. Mikołaj z Leszczyny i jego rodzice dziękują za ofiary złożone do puszek na ratowanie życia ich synka. Zebrano 3 345 zł. Bóg zapłać za dar serca.
5. Dziękujemy p. Zdzisławowi Dyjakowi za bezpłatne użyczenie lokalu dla przedstawicieli Akcji Katolickiej z całego dekanatu z okazji spotkania opłatkowego. Bóg zapłać.
6. Za ogrzewanie kościoła gazem od listopada mamy do zapłacenia 4 289 zł.
7. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego w którym jest między innymi relacja z opłatka AK w naszej parafii.
8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Więcław Longina, Kogut Krystyna, Dziedzic Krzysztof, Mastalerz Aleksandra.