IV Niedziela Zwykła - 2 lutego

1. W środę o godz. 16.30 różaniec poprowadzi róża pw. św. Kazimierza.
2. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca lutego. Prosimy, by wyspowiadać św. według następującego porządku:
    w środę od godz. 16.00 szkoła podstawowa klasy IV – VI.
    we czwartek od godz. 16.00 klasy VII i VIII.
    w piątek od godz. 16.00 młodzież szkół średnich i dorośli.
3. W I piątek od godz. 8.00 udamy się do chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o 2 samochody z rodzin: Marii Radziak i Adeli Gondek.
4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Nabożeństwo 40 godzinne. Program jest następujący:

od 11.00 - 12.00 Młodzież - modlitwę prowadzą klasy VIII.

od 12.00 - 13.00 Żdżary - modlitwę prowadzi róża pw. św. Marii Magdaleny

od 13.00 - 14.00 Górki - modlitwę prowadzi róża pw. św. Anny.

od 14.00 - 15.00 Narożniki - modlitwę prowadzi róża pw. św. Stanisławy Giża.

15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja prywatna.

o godz. 15.30 Nieszpory Eucharystyczne.

5. Prosimy strażaków OSP o zdemontowanie szopki w kościele i przy kościele oraz dekoracji świątecznej w poniedzialek od godz. 15.00.
6. Dziękujemy pewnemu małżeństwu za dar serca - 2000 zł. na potrzeby parafii - Bóg zapłać.
7. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego w którym jest między innymi ciekawy artykuł dla rodziców odpowiadający na pytanie jak walczyć z nadwagą u dzieci?
8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Niemczura Wiktoria, Motyka Justyna, Kot Stanisław, Kot Anna, Czochara Zofia, Juzba Jolanta.