Odpust parafialny ku czci św. Kazimierza - 8 marca

1. Przeżywamy dzisiaj odpust ku czci św. Kazimierza. Słowo Boże i sumie odpustowej o godz. 11.00. będzie przewodniczył wizytator nauki religii Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej w Tarnowie ks. dr Robert Dytko. Na zakończenie każdej Mszy św. będziemy się modlić do patrona naszej parafii litanią do św. Kazimierza.
2. W środę o godz. 16.30 różaniec poprowadzi róża pw. św. Agnieszki.
3. Droga Krzyżowa w piątek będzie o godz. 17.00, w Narożnikach o 16.00.
4. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16.00.
5. Z ofiar jakie w ubiegłym roku były zbierane w czasie ślubów zakupiono piękne haftowane ornaty z wizerunkiem św. Kazimierza oraz św. Rodziny.
6. Jedna z najcenniejszych relikwii chrześcijaństwa - cierniowa korona Pana Jezusa wystawiona została po raz pierwszy po pożarze katedry w Paryżu na widok publiczny (warto poznać jej historię), kazania pasyjne z kard. Wyszyńskim ciąg dalszy – to tylko niektóre ciekawe artykuły w dzisiejszym Gościu Niedzielnym. Zachęcamy do zakupienia także nowego numeru Żyjmy Ewangelią.
7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Pikul Dorota, Sipior Zofia, Sipior Kazimiera, Sipior Anna, Sipior Teresa.