IV Niedziela Wielkiego Postu - 22 marca

1. Bardzo serdecznie prosimy wszystkich Parafian o żarliwą modlitwę, by Dobry Bóg okazał nam swoje Miłosierdzie i uchronił naszą Ojczyznę – Polskę od pandemii zagrażającej zdrowiu i życiu.
2. Godziny Mszy św. odprawianych w niedzielę pozostają niezmienione, czyli o godz. 7.00; 8.30; 10.00; 16.00 i o 11.00 w Narożnikach. Na te Msze św. zapraszamy Parafian, którzy zamówili intencje Mszy św. oraz ich najbliższych, ale tak by wspólnota eucharystyczna nie przekraczała 50 osób. Pozostałych Parafian bardzo serdecznie prosimy o uczestniczenie w Mszach św. transmitowanych na żywo za pośrednictwem mediów.
3. Msze św. w ciągu tygodnia są odprawiane bez zmian. Kościół jest otwarty codziennie na prywatną modlitwę do 16.00, w środę i piątek do 18.00.
4. Bardzo serdecznie prosimy o wspólną modlitwę w kościele domowym jakim są nasze rodziny. Zachęcamy, by rodzice zwłaszcza z dziećmi czytali Pismo św., katechizmy do nauki religii i książki religijne.
5. Jednocześnie prosimy, aby bezwzględnie stosować się do wszystkich zaleceń władz państwowych przekazywanych przez media, dotyczących postępowania w celu uniknięcia zarażenia. Wszyscy, którzy poddani są kwarantannie muszą koniecznie pozostawać w swoich domach!
6. W środę przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego, a także dzień Świętości Życia. Na Mszach św. o godz. 7.00 i 17.00, będzie uroczyste rozpoczęcie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Módlmy się do Matki Bożej o łaski potrzebne w rodzinach naszej parafii, a szczególnie w intencji dzieci nienarodzonych. Odmawiając codziennie przez 9 miesięcy dziesiątek Różańca św., otaczajmy modlitewną opieką dzieci nienarodzone, których życie jest zagrożone. Karteczki z modlitwami są w przedsionku kościoła. Wypełnione kartki prosimy składać na tacę.
7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Lichorobiec Janina, Ryba Anna, Sipior Adam, Wąż Bernadeta.