Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego - 12 kwietnia

1. Z okazji uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego, wszystkim miłym Gościom przybyłym z zagranicy i z Polski oraz drogim Parafianom, wszystkim którzy uczestniczą we Mszy św. transmitowanej w Internecie życzymy: pokoju, siły, nadziei które przynosi nam Chrystus Zmartwychwstały. Dziękujemy za życzenia świąteczne jakie otrzymaliśmy oraz dary na wielkanocny stół. Bóg zapłać.
2. Dzisiaj o godz. 8.30 transmisja Mszy św., o godz. 15.00 Koronki do Miłosierdzia Bożego.
3. W Poniedziałek Wielkanocny nie będzie Mszy św. o godz. 16.00.
4. Najbliższa niedziela jest Świętem Miłosierdzia Bożego.
5. Od Wielkiego Piątku do Niedzieli Miłosierdzia Bożego trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Z tej okazji przez cały tydzień o godz. 7.00 i 18.00 będą odprawiane Msze św. - o godz. 18.00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Koronką do Bożego Miłosierdzia. Ze względu na przepisy służb państwowych ograniczające udział w nabożeństwach w kościele do 5 osób zapraszamy do wspólnotowego odprawiania Nowenny w domach.
6. Od tego tygodnia Msze św. wieczorne będą odprawiane o godz. 18.00.
7. Dnia 18 kwietnia 2019 r. odszedł do wieczności zasłużony dla naszej parafii, długoletni rezydent ks. prałat Stanisław Gawęda. W sobotę o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św. o radość życia wiecznego transmitowana w Internecie.
8. Dziękuję ks. Wikariuszowi Pawłowi i lektorom za przygotowywanie liturgii w czasie Triduum Paschalnego oraz Paniom, które mimo dużych trudności udekorowały ołtarz mszalny na Święta. Bóg zapłać.
9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Pikul Agata, Panek Witold, Madej Henryk, Dziedzic Joanna.