Niedziela Miłosierdzia Bożego - 19 kwietnia

1. Transmisja Mszy św., dzisiaj o godz. 8.30, Koronki do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 oraz modlitwy różańcowej w środę o 19.00. Za odmówienie dzisiaj Koronki do Bożego Miłosierdzia można uzyskać odpust zupełny za siebie lub za zmarłych.
2. Od 20 kwietnia tj. od poniedziałku zmieniają się przepisy odnośnie udziału wiernych we Mszach św. W naszym kościele na Mszy św. może uczestniczyć jednorazowo nie więcej niż 18 osób, w kaplicy w Narożnikach 4 osoby. Serdecznie zapraszamy do udziału w Mszach św. Pierwszeństwo mają osoby, które zamówiły intencję mszalną. Gdy zobaczymy, że w kościele jest więcej niż 18 osób, prosimy aby osoby które przyszły jako ostatnie do kościoła na Mszę św., wyszły z kościoła i jeśli to będzie możliwe, aby uczestniczyły we Mszy św. przed kościołem – tak jak to wytrwale, co niedzielę czyni grupka naszych najwierniejszych parafian. Za niestosowanie się do tych przepisów ks. Proboszczowi grozi kara do 30 000 zł.
3. W środę i w piątek o godz. 17.30 będzie wystawienie Najśw. Sakramentu, adoracja i możliwość przystąpienia do spowiedzi św. Uczestników każdej Mszy św. i spowiedzi św. obowiązują maseczki, 2 metrowa odległość między osobami w ławkach i w kolejce do spowiedzi. Prosimy o dokładne przestrzeganie przepisów służb państwowych.
4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy Parafian ze Żdżar Północnych: Ciąbor Barbara, Juras Bożena, Wieczorek Paulina, Kaleta Anna.