III Niedziela Wielkanocna - 26 kwietnia

1. Transmisja Mszy św., w niedzielę o godz. 8.30, Koronki do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00, modlitwy różańcowej w środę o 19.00 oraz Mszy św. w I Piątek o godz. 18.00.
    2. Zapraszamy serdecznie ministrantów, a zwłaszcza lektorów do służby Chrystusowi przy ołtarzu w dni powszednie i w niedzielę.
    3. W czwartek rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Będą odprawiane o godz. 17.30, w niedzielę o 15.30. Aby w obecnej sytuacji jak najwięcej osób mogło modlić się wspólnie w kościele, nabożeństwa majowe będą kończyły się udzieleniem Komunii św., tak aby kolejni parafianie mogli się w kościele „wymienić” przyjść i uczestniczyć we Mszy św. o godz. 18.00.
  2. W sobotę 2 maja będziemy obchodzić uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 18.00 i o 17.00 w Narożnikach. Transmisja Mszy św. o godz. 10.00.
    4. Zachęcamy, by w maju gromadzić się jak najliczniej - z zachowaniem oczywiście zasad bezpieczeństwa przy kapliczkach i krzyżach przydrożnych, aby modlić się o ustanie epidemii oraz o obfity, spokojny deszcz, by nie było klęski suszy.
    5. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Nie odkładajmy spowiedzi na I piątek. Codziennie przed Mszą św. poranną i wieczorną możliwość przystąpienia do spowiedzi św. W I piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia, możliwość wyspowiadania się i przyjęcia Komunii św. przed i po Koronce.
    6. W środę i w piątek o godz. 17.30 będzie wystawienie Najśw. Sakramentu, adoracja i możliwość przystąpienia do spowiedzi św. Przypominamy, że uczestników każdej Mszy św. i spowiedzi św. obowiązują maseczki oraz 2 m odległość między osobami w ławkach i w kolejce do spowiedzi.
    7. Ponieważ nie został zniesiony jeszcze zakaz – niestety w I piątek nie udamy się do chorych z posługą sakramentalną.
    8. W I sobotę zapraszamy na kolejne nabożeństwo 5 pierwszych sobót. Rozważanie tajemnicy różańcowej o godz. 17.20. Różaniec bez rozważań w intencji przebłagalnej odmówimy spontanicznie. Nabożeństwo majowe po Mszy św.
    9. W naszym kościele na Mszy św. może uczestniczyć jednorazowo 25 osób, w kaplicy w Narożnikach - 8 osób. Serdecznie zapraszamy do udziału we Mszach św. Pierwszeństwo mają osoby, które zamówiły intencję mszalną. Gdy zobaczymy, że w kościele jest więcej niż 25 osób, prosimy, aby osoby które przyszły jako ostatnie do kościoła, wyszły z kościoła i jeśli pozwoli na to pogoda, uczestniczyły we Mszy św. przed kościołem.
    10. Parafia zapłaciła za ogrzewanie gazem kościoła blisko 6000 zł oraz za energię elektryczną 500 zł.
    11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy: Ledwoń Halina, Madej Alicja, Rogóż Angelika, Siuda Krystyna, Bator Maria. Prosimy o wykoszenie trawy przy kościele.