IV Niedziela Wielkanocna - 3 maja

1. Transmisja Mszy św., w niedzielę o godz. 8.30, Koronki do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00, Mszy św., nabożeństwa majowego o 15.30 oraz nabożeństwa majowego i Mszy św. w środę o godz. 17.30.
2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30 kończą się udzieleniem Komunii św., tak aby się można było wyjść z kościoła i aby o godz. 18.00 we Mszy św. mogli uczestniczyć kolejni parafianie.
3. W niedzielę Koronką do Bożego Miłosierdzia o 15.00 połączona z Komunią św., po czym uczestnicy opuszczają kościół, bo nabożeństwo majowe o 15.30 połączone z Komunią św., po czym uczestniczący wychodzą z kościoła, by o 16.00 we Mszy św. mogli wziąć udział kolejni parafianie. Prosimy o wzajemne uszanowanie się i wymianę.
4. Rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne oraz za powołanych już do służby Bożej. Prosimy o modlitw w intencji powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie
5. Pamiętajmy, aby w trosce o nasze zdrowie nie przekraczać limitu osób biorących udział w nabożeństwach i Mszach św. w naszym kościele. Dziękujemy wszystkim, którzy widząc, że w kościele jest wymagana ilość modlących z wielką pobożnością modlą się na polu. Bóg zapłać za tą postawę pełną wairyw  Boga i miłości bliźniego.
6. Zachęcamy, by w maju gromadzić się jak najliczniej - z zachowaniem zasad bezpieczeństwa przy kapliczkach i krzyżach przydrożnych, aby modlić się o ustanie epidemii, o obfity, spokojny deszcz, by nie było klęski suszy, a potem powodzi.
7. Prosimy by wszyscy rodzice, którzy z różnych powodów nie biorą udziału w nabożeństwach w kościele lub pod kapliczkami, aby wraz z dziećmi odprawiali nabożeństwo majowe w swoich domach.
8. Ponieważ z racji święta w minionym tygodniu kościół nie był sprzątany w sobotę, trawa została wykoszona wcześniej dlatego o posprzątanie kościoła w poniedziałek od godz. 8.00 prosimy panie: Ledwoń Halina, Madej Alicja, Rogóż Angelika, Siuda Krystyna, oraz w sobotę panie: Bator Maria, Wątroba Roman, Wątroba Alfonsa, Kazibut Krystyna.