V Niedziela Wielkanocna - 10 maja

1. Transmisja Mszy św., w niedzielę o godz. 8.30, Koronki do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00, Nabożeństwa Majowego o 15.30 oraz nabożeństwa majowego i Mszy św. w środę o godz. 17.30.
2. Nabożeństwa majowe, odprawiane szczególnie dla dzieci są codziennie o godz. 17.30 - kończą się udzieleniem Komunii św., tak aby dzieci mogły wyjść z kościoła i aby we Mszy św. o godz. 18.00 mogli uczestniczyć kolejni parafianie. Jeśli będzie więcej uczestników Mszy św. o godz. 18.00 – po Mszy św. będzie drugie nabożeństwo majowe.
3. W niedzielę nabożeństwo majowe o 15.30 połączone z Komunią św., po czym uczestniczący wychodzą z kościoła, tak aby o 16.00 we Mszy św. mogli wziąć udział kolejni parafianie.
Prosimy o wzajemne uszanowanie się i wymianę w czasie nabożeństw.
4. Zachęcamy, by w maju gromadzić się jak najliczniej - z zachowaniem zasad bezpieczeństwa przy kapliczkach i krzyżach przydrożnych, aby modlić się o ustanie epidemii, o obfity, spokojny deszcz, by nie było klęski suszy.
5. Prosimy, by wszystkie dzieci ze szkoły podstawowej oraz młodzież ze szkół średnich korzystały z materiałów katechetycznych zamieszczanych na stronie Internetowej parafii, oraz one line, by w ten sposób uczestniczyć w katechezie.
6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy Parafian: Kazibut Patrycja, Rokocz Felicja, Kawa Kazimierz, Taraska Agata, Pobiegło Zofia.