IV Niedziela Wielkanocna - 25 kwietnia 2010.

  1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza - módlmy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz za powołanych już do służby Bożej.
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  3. W najbliższą sobotę z okazji Roku Kapłańskiego odbędzie się ogólnopolska pielgrzymka wszystkich kapłanów na Jasną Górę. Decyzją biskupa ordynariusza wszyscy kapłani mają obowiązek udać się osobiście do tronu Matki Bożej.
  4. W przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędzie się uroczystość I Komunii św. dzieci klas II. Z powodu pielgrzymki kapłanów na Jasną Górę:
  • w piątek od godz. 16.00 będzie miała miejsce I spowiedź św. dzieci klas II i ich rodziców. Prosimy, by dzieci pod opieką rodziców jak najpiękniej przygotowały się w domu do spowiedzi św.
  • w niedzielę o 11.15 wprowadzenie dzieci do kościoła i Msza św.
  • Próba dzieci I komunijnych wraz z rodzicami w poniedziałek o godz. 18.00 i w środę po Nowennie.
  • W sobotę nie będzie możliwości wyspowiadania się, należy to uczynić w piątek.
5. Z racji I Komunii Świętej chrzty będą udzielane, nie w pierwszą niedzielę maja, ale 3 Maja na Mszy Świętej o 11.30.
6. W sobotę Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczną się nabożeństwa majowe. Zapraszamy wszystkich do kościoła na spotkanie z Jezusem i jego Matką przez cały miesiąc maj.
7. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi Róża pana Zygmunta Panka.
8. Spotkania grup: kandydatów na ministrantów, ministrantów i apostolskiej grupy młodzieżowej o stałej porze. Nie będzie spotkania chórku w sobotę.
9. Zachęcamy, by u ministrantów zakupić pamiątkowego Gościa Niedzielnego z pogrzebu ofiar narodowej tragedii, gazety Do Domu Ojca i Małego Gościa z darmowym komiksem o św. Faustynie.
10.  Można jeszcze zakupić książkę o Radgoszczy w okresie II wojny światowej.

Please publish modules in offcanvas position.