XXIX Niedziela Zwykła - 17 października 2010 r.

 1. Jeżeli będzie bezdeszczowa pogoda to w poniedziałek po Mszy św. udamy się w procesji różańcowej na cmentarz. Prosimy zabrać ze sobą do kościoła znicze.
 2. Zbliża się listopad – miesiąc poświęcony w Kościele szczególnej modlitwie za zmarłych. Ministranci rozdają przed kościołem specjalne kartki na wypominki. Prosimy czytelnie wpisywać imiona i nazwiska zmarłych (najlepiej w I przypadku). Bardzo prosimy, by nie wkładać do jednej koperty wypominków i intencji Mszy św.
 3. Spotkania duszpasterskie o zwykłej porze. Członków Akcji Katolickiej zapraszamy na spotkanie we czwartek po Mszy św. wieczornej.
 4. Mieszkańcy Narożnik przekazali 350 $ na spłatę rachunku za wykonanie ogrzewanie kaplicy – pieniądze pochodzą ze składki na wykonanie pieca węglowego. Dziękujemy też jednej rodzinie za ofiarowanie 300 euro i drugiej za ofiarowanie 200 $ na potrzeby parafii. Bóg zapłać.
 5. Zachęcamy do nabycia u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego w którym są artykuły o tajemnicach katastrofy smoleńskiej, o fałszywych oskarżeniach Kościoła w Polsce. Są także smaczne lecznicze cukierki.
 6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy Panie: Miotła Maria, Biel Maria, Biel Stefania, Gmyr Zofia, Lichorobiec Maria.

Aktualności

 • październik 07
  Zmarła śp. Stefania Błach
  Msza św. pogrzebowa będzie sprawowana we wtorek 7 października o godz.14.00 w kościele parafialnym w...
 • wrzesień 21
  Zmarł śp. Bronisław Kowal
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana we wtorek 24 września o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw...
 • wrzesień 16
  Zmarł śp. Wiesław Błocho
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w czwartek 19 września o godz. 14.00 w kościele parafialnym p...
 • wrzesień 16
  Zmarła śp. Emilia Koza
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana we wtorek 17 września o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw...

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.