XXXII Niedziela Zwykła – 7 listopada 2010 r.

 1. Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie wzięli udział we Mszy św. na cmentarzu i złożyli ofiarę na utrzymanie Seminarium Duchownego w Tarnowie.
 2. Różaniec we środę o godz. 16.30 poprowadzi róża p. Józefa Wariasa.
 3. We czwartek przypada kolejna rocznica odzyskanie przez Polskę niepodległości. Prosimy wywiesić flagi narodowe i przybyć na Mszę św. z kazaniem patriotycznym. Po Mszy św. młodzież i nauczyciele naszej szkoły przedstawią w kościele piękny montaż słowno muzyczny. Zapraszamy do modlitwy w intencji tak dotkliwie doświadczanego w tym roku  Polskiego Narodu.
 4. Panie z Caritasu zapraszamy na Mszę św. we środę i na spotkanie na Prałatówce. Dary  Caritasu należy odebrać w piątek w godzinach od 16.00 do 17.00.
 5. Spotkania duszpasterskie o stałych godzinach.
 6. Wczoraj uporządkowana została II część sośniny, dziękujemy mieszkańcom Kaczówki za niezwykle ofiarną  pracę w sośninie, Bóg zapłać.
 7. W kościele została wstawiona kolejna część nowych dębowych ławek. Przypominamy, że nie wolno trzymać nóg na klęcznikach. Klęczniki możemy podnosić przy wychodzeniu z kościoła. Bardzo prosimy, by wchodzić do środka ławek, a nie siadać na skraju i utrudnić wejście do ławek następnym osobom.
 8. Zachęcamy do nabycia u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego w którym jest darmowa książeczka historyczna. Mały Gość Niedzielny ma niespodziankę dla dzieci, jest gazetka dla chorych.
 9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę o 8.00 prosimy Panie: Micek Julia, Micek Angelika, Toczek Zofia, Gondek Stefania.

Aktualności

 • październik 07
  Zmarła śp. Stefania Błach
  Msza św. pogrzebowa będzie sprawowana we wtorek 7 października o godz.14.00 w kościele parafialnym w...
 • wrzesień 21
  Zmarł śp. Bronisław Kowal
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana we wtorek 24 września o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw...
 • wrzesień 16
  Zmarł śp. Wiesław Błocho
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w czwartek 19 września o godz. 14.00 w kościele parafialnym p...
 • wrzesień 16
  Zmarła śp. Emilia Koza
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana we wtorek 17 września o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw...

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.