XII Niedziela Zwykła – 25 czerwca

1. W środę różaniec o 18.30 poprowadzi róża pw. św. Matki Teresy z Kalkuty.

2. W czwartek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 19.00 i o 18.00 w Narożnikach.

3. W I sobotę zapraszamy na kolejne nabożeństwo 5 pierwszych sobót. Rozważanie tajemnicy różańcowej o 18.20, po nim różaniec w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy ludzkości poprowadzą mieszkańcy: Podkościela, ul. Słonecznej i Jagiellońskiej.

4. Kancelaria parafialna w środę czynna jest od godz. 18.00 do 19.00.

5. W czasie urlopu ks. Proboszcza sprawy w kancelarii parafialnej załatwia ks. Wikariusz.

6. Msze św. w tygodniu będą o godz. 7.00, w środę i w piątek o 7.00 i 19.00. Zawsze przed Mszą św. będzie okazja do spowiedzi.

7. Wycięte drzewo w sośnienie i sprzedano je za kwotę 1900 zł. Całą kwotę przeznaczono na zapłatę rachunków za ogrzewanie kościoła. Część drzewa przekazano pewnemu małżeństwu.

8. Dziękujemy wszystkim dzieciom, młodzieży, rodzicom i starszym za pobożny udział w oktawie Bożego Ciała. Bóg zapłać. Niech wyrazem naszej pogłębionej miłości będzie częstsze przyjmowanie Pana Jezusa w Komunii św.

9. Przypominamy o pielgrzymce autokarowej w dniu 3 lipca do Tuchowa. Wyjazd o 15.00 z parkingu przy szkole. Zapisy w sklepie p. Seternusów, koszt autobusu 10 zł. Pielgrzymka odbędzie gdy zbierze się 50 osób.

10. Cukrzyca bez powikłań, jedyne w Polsce uznane przez Kościół objawienia Matki Bożej w Gietrzwałdzie warto się zapoznać z tymi ważnymi informacjami w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.

11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Dworak Janina, Dworak Izabela, Kapusta Emilia, Śnieżewska Zofia.