III Niedziela Wielkanocna - 5 maja

1. Przez cały Biały Tydzień zapraszamy dzieci I komunijne wraz z rodzicami i rodzeństwem na Msze św. o godz. 18.00.
2. Nabożeństwa majowe codzienne po Mszy św. o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 15.30.
3. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom dzieci I komunijnych za dar ołtarza przeznaczony na ufundowanie renowacji tabernakulum i dostosowanie go do wymogów liturgicznych i architektonicznych naszego kościoła. Prace wykonywane są zgodnie z projektem i są bardzo zaawansowane. Dziękujemy także za przeprowadzenie sprzątania kościoła, jego otoczenia oraz za udekorowanie kościoła. Bóg zapłać.
4. Spotkanie PZS we wtorek po Mszy św. o godz. 18.00.
5. Jak dzisiaj Polacy kochają Polskę i w jaki sposób powinni troszczyć się o Jej duchowy i materialny wzrost o tym możemy się dowiedzieć z dzisiejszego Gościa Niedzielnego są w nim także pamiątkowe zdjęcia śp. ks. St. Gawędy.
6. W sobotę 18 maja w Starym Sączu rozpocznie się diecezjalna peregrynacja relikwii św. Jana Paweł II. Organizujemy autokarową pielgrzymkę na tę uroczystość. Cena autokaru 25 zł. Zapisy w sklepie u p. Seternusów. Wyjazd w sobotę 18 maja o godz. 8.00.
7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w środę od godz. 15.00 prosimy panie: Skrzek Dorota, Żurawska Krystyna, Błachaniec Teresa, Urban Grażyna oraz w sobotę od godz. 8.00: Witek Anna, Urban Kazimiera, Saładyga Elżbieta, Marnik Halina.