Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 9 czerwca

1. W poniedziałek tj. jutro przypada święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 18.00 i o 19.00 w Narożnikach. O 6.40 będą śpiewane Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz. 9.30 modlitwę różańcową poprowadzi róża pw. św. Faustyny, a o godz. 17.30 róża pw. św. Marii Magdaleny.
2. Ze względu na święto Matki Kościoła kancelaria w poniedziałek jest nieczynna.
3. W środę modlitwę różańcową o 17.30 poprowadzi róża pw. św. Moniki.
4. We wtorek bierzmowani z klas VIII i III gimnazjum udają się na pielgrzymkę dziękczynną do Starego Sącza. Wyjazd z parkingu przy szkole o godz. 7.30.
5. W przyszłą niedzielę w Starym Sączu jest ogólno diecezjalne Święto Rodzin. Ministranci oraz chórek w nagrodę za gorliwą służbę w kościele udają się na tę uroczystość. Będzie kilka wolnych miejsc - zapraszamy rodziców. Zapisy w sklepie u p. Seternusów koszt autokaru dla dorosłych 25 zł. Wyjazd z parkingu przy szkole o godz. 8.00, powrót ok. 18.00.
6. W „Żyjmy Ewangelią” jest tekst pożegnania ks. prałata St. Gawędy w czasie jego pogrzebu. W Gościu Niedzielnym jest płyta CD z I pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. Warto słuchać pięknych kazań i przemówień św. Jana Pawła II.
7. Parafia posiada ok. 140 m2 kostki chodnikowej takiej jak na cmentarzu do sprzedaży. Informacje u ks. Proboszcza.
8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła we wtorek od godz. 8.00 prosimy parafian: Kacała Grzegorz, Zgłobica Bogusława, Błocho Lucyna, Kogut Zofia, Bodziony Anna oraz w sobotę także od godz. 8.00: Kawa Stanisława, Kawa Wiesława, Król Janina, Błocho Krzysztof.