XX Niedziela Zwykła – 18 sierpnia

1. W środę różaniec o godz. 1830 poprowadzi róża pw. św. Agnieszki.
2. Z okazji zbliżającego się święta Matki Bożej Częstochowskiej, która jest patronką Kapliczki w sośninie w piątek udamy się w procesji na Mszę św. do Kapliczki. Wyjście z kościoła o godz. 18.00, Msza św. w Kapliczce ok. 18.30. Gdyby padało Msza św. będzie w kościele o 18.00.
3. Pielgrzymka autokarowa w dniu 25 sierpnia na wejście pielgrzymów na Jasną Górę wyruszy o godz. 6.45 z parkingu przy szkole.
4. Przypominamy, aby nie składać intencji mszalnych na składkę. Intencje składane na tacę są przekazywane do odprawienia kapłanom poza naszą parafią.
5. Dziękujemy Mariuszowi Bąbie oraz parafianom – Krzysztof Dziedzic, Czesław Aksamit, Andrzej Błachaniec, Andrzej Pikul, Piotr Wąż za wykonanie parkingu przy wejściu do kapliczki w Matki Bożej Częstochowskiej w sośninie oraz Firmie Radbet i firmie Benedykta i Tomasza Gawron za obsługę materiałową i transportową robót. Bóg zapłać.
6. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym są ciekawe kazania i artykuły o Matce Bożej, dodatek o I Powstaniu Śląskim oraz rady jak ziołami leczyć żylaki - o tym warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym, jest także nowy numer Żyjmy Ewangelią.
7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu: Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Sołtys Elżbieta, Podosek Renata, Wolak Halina, Chrabąszcz Barbara.

Aktualności

 • grudzień 01
  Dzieci I Komunijne
  Spotkanie dzieci I komunijnych i ich rodziców w poniedziałek o godz. 17.00.
 • październik 07
  Zmarła śp. Stefania Błach
  Msza św. pogrzebowa będzie sprawowana we wtorek 7 października o godz.14.00 w kościele parafialnym w...
 • wrzesień 21
  Zmarł śp. Bronisław Kowal
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana we wtorek 24 września o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw...
 • wrzesień 16
  Zmarł śp. Wiesław Błocho
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w czwartek 19 września o godz. 14.00 w kościele parafialnym p...

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.