XXIV Niedziela Zwykła - 15 września

1. W środę różaniec o 1730 poprowadzi róża pw. św. Faustyny.
2. We wtorek przypada 80 rocznica napadu Rosji na Polskę. W wyniku działań wojennych, a zwłaszcza zaprogramowanego zniszczenia elit Polskiego Narodu w Katyniu, Miednoje, Charkowie, Ostaszkowie i w innych miejscach zginęło dziesiątki tysięcy Polaków. Za pomordowanych przez Rosjan będziemy się modlić we środę po nowennie przy figurze Matki Bożej Katyńskiej. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy.
3. W przyszłą niedzielę tj. 22 września udamy się na autokarową pielgrzymkę rodzin i małżeństw na Jasną Górę. Jest jeszcze wiele wolnych miejsc. Wyjazd o godz. 8.00 z parkingu przy szkole. Zapisy w sklepie p. Seternusów.
4.We wtorek o godz. 17.00 spotkanie kandydatów na ministrantów.
5.W sobotę o godz. 9.00 spotkanie chórku parafialnego.
6.Dziękujemy bardzo serdecznie za bardzo liczny udział w pielgrzymce do Odporyszowa.
7.Gdzie są i jak wyglądają największe relikwie krzyża, dlaczego krzyż budzi lęk aż do chwili, gdy się człowiek do niego przytuli, o tym warto dziś przeczytać w Gościu Niedzielnym.
8.Dziękujemy za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Bóg zapłać. Do sprzątania kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Kurgan Janina, Grad Agnieszka, Początek Bernadeta, Wąchała Katarzyna.