XXVII Niedziela Zwykła - 6 października

1. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo różańcowe: w niedzielę o godzinie 15:30 w ciągu tygodnia po Mszy św. o godzinie 18:00. Dzieci otrzymały od Ks. Proboszcza piękne plansze z ołtarzem - niech będą pięknie wypełnione ichą obecnością i modlitwą do Matki Najświętszej.
2. W przedsionku kościoła są zbierane podpisy związane z inicjatywą nazwania ronda imieniem ks. prałata Stanisława Gawędy.
3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Papieski. Z tej racji będzie zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
4. Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli dary w naturze na rzecz Seminarium Duchownego w Tarnowie, a radnym parafialnym za ich przywiezienie.
5. Ksiądz Proboszcz przebywa w szpitalu. Serdecznie dziękuje za modlitwy w Jego intencji. Pamięta o nas w swojej modlitwie. Jako wspólnota parafialna módlmy się o łaskę szybkiego powrotu do zdrowia, dobre diagnozy lekarskie, właściwe leczenie. Ogarniajmy Ks. Proboszcza nadal swymi modlitwami zwłaszcza przychodząc w tej intencji na nabożeństwa różańcowe.
6. Z racji pobytu Ks. Proboszcza w szpitalu Mszy św. w środę w Narożnikach w tym tygodniu nie będzie.
7. Ponieważ w tym roku ks. wikariusz nie mam dnia wolnego w szkole i uczy od poniedziałku do piątku od godziny 8:00, a ks. Proboszcz jest w szpitalu Kancelaria parafialna w poniedziałek i w piątek jest nie czynna. Natomiast czynna jest w środę od godziny 17:00 i w sobotę od 8:00 rano.
8. Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki przypomina, że prawdziwi chrześcijanie nie mogą się decydować na wybór kandydatów, którzy wyrażają poglądy budzące zastrzeżenia z punktu widzenia moralnego. Zachęca do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach parlamentarnych.
9. Dzieci są uważane za największe ofiary II wojny światowej niewiele jest świadectw pokazujących w jaki sposób ja przeżywały. Poznanie ich wspomnień z okresu II wojny światowej jest poruszające - o tym warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.
10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu: Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Sadko Jacek, Dudek Krystyna, Nowak Wiesława, Nowak-Błoniarz Izabela.

 

Aktualności

 • grudzień 01
  Dzieci I Komunijne
  Spotkanie dzieci I komunijnych i ich rodziców w poniedziałek o godz. 17.00.
 • październik 07
  Zmarła śp. Stefania Błach
  Msza św. pogrzebowa będzie sprawowana we wtorek 7 października o godz.14.00 w kościele parafialnym w...
 • wrzesień 21
  Zmarł śp. Bronisław Kowal
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana we wtorek 24 września o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw...
 • wrzesień 16
  Zmarł śp. Wiesław Błocho
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w czwartek 19 września o godz. 14.00 w kościele parafialnym p...

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.