XXXII Niedziela Zwykła - 10 listopada

1. W poniedziałek będziemy obchodzić 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zapraszamy wszystkich Parafian na uroczystą Mszę św. o godz. 17.00, po której przed pomnikiem Matki Bożej Katyńskiej pomodlimy się za wszystkich Polaków, a szczególnie mieszkańców Radgoszczy, którzy oddali życie za naszą Ojczyznę Polskę.
2. Bardzo prosimy, by z okazji Święta Niepodległości wszystkie domy w naszej parafii zostały ozdobione Polskim Flagami Narodowymi.
3. Za wywóz śmieci z cmentarza parafialnego parafia otrzymała fakturę na kwotę 4800 zł. Z tej racji w przyszłą niedzielę prosimy o ofiarę na tacę bez kopert w celu pokryciu rachunku.
4. W Gościu Niedzielnym są bardzo ciekawe artykuły z racji 101 rocznicy odzyskaniu niepodległości, a także informacje o chorobie tarczycy – Hashimoto, jak rozpoznać jej objawy i na czym polega leczenie. Warto o tym przeczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.
5. Firma Gazownictwa informuje o odczycie zegarów gazomierzy, który zostanie przeprowadzony w dniach od 9 do 13 listopada. Szczegóły są wywieszone na tablicy ogłoszeń.
6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Kupiec Marzena, Wnęk Anna, Lichorobiec Marzena, Lichorobiec Maria.