XXXIII Niedziela Zwykła - 17 listopada

1. W środę różaniec o godz. 16.30 poprowadzi róża pw. św. Jadwigi.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata i zakończenie roku liturgicznego.
  3. Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata jest patronalnym świętem Akcji Katolickiej oraz Liturgicznej Służby Ołtarza z tej okazji na Mszy św. o godz. 10. 00 - sześciu chłopców z naszej parafii zostanie przyjętych do grona kandydatów na ministrantów.
  4. Zachęcamy do czytania bardzo dobrych książek religijnych. Biblioteka parafialna czynna jest w każdą środę godzinę przed wieczorną Mszą św.
  5. Czy w godzinie łaski Bóg jest bardziej łaskawy? Sekty działające w Polsce są nadal groźne, np. rozbijają rodziny. Nie czytanie Pisma św., książek i prasy katolickiej a równoczesne przyjmowanie w domu na dyskusje Świadków Jehowy jest narażaniem się na utratę wiary. O tych ważnych sprawach warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.
  6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. Do posprzątania kościoła w sobotę od godz. 8.00 zapraszamy parafian: Banaś Teresa, Burzec Agata, Burzec Lucyna, Loraj Kinga.