Ogłoszenia parafialne - 2013

XXVII Niedziela Zwykła – 6 października 2013 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 procesja różańcowa wokół kościoła.

2. Przed kościołem zbiórka do puszek na pokrzywdzonych w Syrii.

3. Różaniec w niedzielę będzie o godz. 15.30, a po nim wieczorna Msza św.

4. Dzisiaj po każdej Mszy św. Caritas i Szkolne Koło Caritas rozprowadzają tzw. chlebki miłosierdzia po 5 zł. w nagrodę otrzymamy obrazek z modlitwą do św. Faustyny.

5. Od poniedziałku Msze św. w tygodniu będą o godz. 17.00, po nich różaniec. Kancelaria parafialna w środę będzie czynna od godz. 16.00.

6. We wtorek o godz. 17.00 udamy się w pielgrzymce do kapliczki w sośnienie. Różaniec rozpoczniemy w kościele i odmówimy w drodze. Prosimy ciepło się ubrać i licznie przybyć na pielgrzymkę.

7. Wszystkich Parafian prosimy o liczny udział w modlitwie różańcowej w kościele. Zapraszamy na różaniec dzieci klas 0 i I w poniedziałek, II i III w środę, IV i V w czwartek, VI w piątek, Gimnazjalistów w sobotę. Dzieci, w nagrodę zabierają do domu figurkę Matki Bożej Fatimskiej oraz otrzymują specjalną naklejkę – obrazek.

9. Dziękujemy bardzo serdecznie p. Zgłobicom za podarowanie na rzecz parafii 200 pączków i 20 bochenków chleba na poczęstunek dla uczestników spotkania w ubiegłą sobotę oraz p. Olesiom za podarowanie 240 chlebów na dzisiejszej akcję pomocy chorym. Bóg zapłać.

10. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy złożyli nawet najskromniejszy dar serca z płodów rolnych na Seminarium Duchowne w Tarnowie, radnym parafialnym za zorganizowanie transportu. Bóg zapłać. Do czwartku można jeszcze składać dary.

11. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego w którym jest dodatek w postaci niezwykle interesującego wywiadu z papieżem Franciszkiem. Rodziców prosimy by zakupili dzieciom Małego Gościa Niedzielnego, w którym jest duży plakat z papieżem.

12. Dziękujemy osobom, które sprzątały w tym tygodniu kościół. Bóg zapłać. W październiku sprzątanie będzie dwa razy w tygodniu. W środę od godz. 8.00 prosimy panie: Wąż Janina, Czerwony Adam, Chwałek Grażyna, Zielińska Renata. W sobotę od godz. 8.00 Pikul Irena, Chudy Danuta, Dudek Jerzy, Stal Elżbieta, Stal Małgorzata. Bardzo prosimy by wszyscy zaproszeni do sprzątania kościoła zawsze przychodzili sprzątać. To jest nasz obowiązek, by dbać o czystość kościoła. Jeśli ktoś nie przychodzi – za niego muszą sprzątać pozostali. Tak nie powinno się zdarzać. Kto nie może przyjść do sprzątania powinien znaleźć zastępcę. Szanujmy się nawzajem wszyscy.