Aktualności z 2013 r.

Chlebki Miłosierdzia i nie tylko...

Parafia po raz 3 zorganizował akcję pt. „Chlebki Miłosierdzia”. W niedzielę 6 października, po każdej Mszy św. dzieci ze Szkolnego Koła Caritas pod opieką Pań z Caritasu rozprowadzały chlebki. Rozprowadzono 218 chlebków. 32 Chlebki które zostały otrzymały po Mszy św. wieczornej rodziny wielodzietne.

Składka do puszek na rzecz poszkodowanych w Syrii, przyniosła bardzo skromniutkie dochód. Wobec tego postarajmy się żarliwiej pomodlić na różańcu za prześladowanych chrześcijan w tym kraju.

Dzień wcześniej Radni Parafialni zbierali w gospodarstwach domowych płody rolne (ziemniaki, zboże, warzywa na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Mimo słabych zbiorów spowodowanych długotrwałymi opadami w maju, a następnie uciążliwą suszą w lipcu i sierpniu zebrano kilkadziesiąt worków zboża i ziemniaków i kilkanaście worków warzyw.

Niech Dobry Bóg hojnie wynagrodzi każdy nawet najmniejszy dar serca. Bóg zapłać. wszelkie