Ogłoszenia parafialne - 2013

Święto św. Szczepana - 26 grudnia 2013 r.

1. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim za przekazane nam kapłanom z kraju i z zagranicy życzenia świąteczne oraz upominki na wigilijny stół. Bóg zapłać.

2. Gratulujemy 31 osobom w naszej parafii, które od 25 marca przez 9 miesięcy modliły się w intencji dzieci nienarodzonych zagrożonych zabiciem. Od 8 grudnia do modlitwy tej włączyło się 19 osób. Prosimy o włączenie się do tego dzieła.

3. Dzisiaj na każdej Mszy św. poświęcenie owsa.

4. W najbliższą niedzielę przypada święto Świętej Rodziny. Prosimy, by wszyscy małżonkowie, szczególnie ci którzy obchodzą w tym roku jubileusze przyszli do kościoła razem i byli blisko siebie – w czasie każdej Mszy św. będzie uroczyste odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

5. Dziękujemy panom: Janowi Kogutowi z ul. Orzeszkowej za ufundowanie 4 stelaży do ołtarzy bocznych;  Jackowi Zawiłowiczowi i Janowi Wolakowi z Narożnik za przekazanie pięknych choinek do kościoła, Strażakom za ich przywiezienie do kościoła, s. Marcie z Wiednia za ofiarowanie aniołka do szopki oraz wszystkim którzy wykonali obie szopki. Bóg zapłać. Kwiaty, ozdobne drzewka iglaste oraz część brakującej elektroniki do szopki kosztowały 960 zł.

6. Z desek modrzewiowych które pozostały po szolowaniu kościoła wykonano bardzo solidny stół do zakrystii w Narożnikach.

7. Odwiedziny duszpasterskie w tym tygodniu:

piątek od 8.30                 - Poręby

sobota od 8.30                - Górki i Kaczówka

niedziela od 13.00          - Narożniki i Podkościele.

Prosimy o podwożenie kapłanów w czasie kolędy.