Ogłoszenia parafialne - 2014

Uroczystość Św. Bożej Rodzicielki - 1 stycznia

1. Z okazji Nowego 2014 Roku wszystkim Drogim Parafianom oraz Gościom składamy jak najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, opieki Bożej Rodzicielki, zdrowia oraz pomyślności.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Prosimy, by wyspowiadać św. według następującego porządku:

-   w czwartek od godz. 16.00 cała szkoła podstawowa i gimnazjum

-   w piątek o godz. 16.00 młodzież starsza i dorośli.

3. We czwartek obowiązkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Spowiedź od 16.00, różaniec o 16.30, o 17.00 Msza św.

4. W I piątek udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Prosimy o 2 samochody z rodzin Ireny Seternus i Władysławy Kawa.

5. W I sobotę o godz. 16.30 różaniec w intencji powołanych i o nowe powołania do służby Bożej, o 17.00 Msza św. Modlitwy poprowadzą rodziny ze Żdżar Południowych. Zapraszamy do licznego udziału.

6. Odwiedziny duszpasterskie w tym tygodniu wg następującego porządku:

Nowy Rok od godz. 13.00         - ul. Słoneczna i Trzydniaki

sobota od godz. 8.30                  - Zarzecze za cmentarzem i Grochowiska.

niedziela od godz. 13.00.           - Zarzecze za rzeką od końca.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Pikul Natalia, Wałaszek Renata, Wójcik Wiesława, Pikul Leokadia.