Ogłoszenia parafialne - 2014

II Niedziela Zwykła - 19 stycznia

1. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Módlmy się więcej o zgodę i miłość w rodzinach naszej parafii.

2. W środę modlitwę różańcową poprowadzi róża p. Joanny Warias.

3. W przyszłą niedzielę na sumie uroczyste przyjęcie nowych kandydatów na ministrantów. Zapraszmy rodziców i rodziny kandydatów na Mszę św.

4. W czwartek o godz. 13.00 Msza św. w intencji Babć i Dziadziów z naszej parafii z intencji dzieci i wnuków ZSP w Radgoszczy.

5. Dyrekcja Szkoły zaprasza mieszkańców Radgoszczy na występ Zespołu Kolędniczego „Radgoszczanie” w przyszłą niedzielę 26 stycznia o godz. 12.45 w budynku szkoły.

6. Ośrodek Szkolenia Zawodowego ogłasza nabór na bezpłatne kursy zawodowe dla młodzieży w wieku 18-25 lat. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

7. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego w którym są ciekawe artykuły o tym jak np. ożywić uśpioną w letargu parafię, dlaczego rząd popiera gender i co z tego będzie. W Małym Gościu są ciekawe artykuły oraz za darmo gra planszowa dla dzieci. Prosimy by rodzice kupili Małego Gościa dzieciom.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Dziedzic Władysława, Niemczura Wiesława, Kogut Krystyna, Więcław Longina.