Ogłoszenia parafialne - 2014

III Niedziela Zwykła - 26 stycznia

1. W przyszłą niedzielę przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Prosimy przynieść do kościoła gromnice do poświęcenia.

2. W środę modlitwę różańcową poprowadzi róża p. Józefa Wariasa.

3. W najbliższą sobotę o godz. 11.00 Msza św. w intencji Seniorek i Seniorów z całej Gminy. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe w szkole. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę i kolędowanie.

4. W I sobotę liturgię Mszy św. i różaniec za powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne o godz. 16.30 przygotują mieszkańcy Żdżar Północnych.

5. Dzisiaj o godz. 12.45 w budynku szkoły występ Zespołu Kolędniczego „Radgoszczanie”. Zapraszamy.

6. Dlaczego Pan Bóg uzależnia często czyjeś uzdrowienie od naszej modlitwy odpowiedź na to pytanie możemy znaleźć w Gościu Niedzielnym, jest w nim także płyta CD z utworami Mozarta. W Małym Gościu są ciekawe artykuły oraz za darmo gra planszowa dla dzieci. Prosimy by rodzice kupili Małego Gościa dzieciom.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Fijał Katarzyna, Skoczylas Teresa, Jagiełło Zuzanna, Lichorobiec Aneta.