Ogłoszenia parafialne - 2014

Niedziela Chrztu Pańskiego - 12 stycznia

1. Dziękujemy Kolędnikom misyjnym, którzy odwiedzili domy w naszej parafii. Zebrali na misje 3400 zł. Bóg zapłać wszystkim którzy przyjęli ich do swoich domów i złożyli ofiary na misje. W nagrodę za poświęcenie na rzecz misji nasi Kolędnicy Misyjni uczestniczyli wczoraj w Dębicy w przepięknym zlocie Kolędników Misyjnych z całej diecezji oraz odpoczywali na lodowisku.

2. W środę modlitwę różańcową poprowadzi róża p. Haliny Rzeźnik.

3.  W środę obowiązkowe spotkanie uczniów klasy II C gimnazjum o 16 15.

4.  Spotkanie Akcji Katolickiej w środę po Mszy św. wieczornej.

5.  Z ofiar zebranych przy zakupie świec na wigilijny stół, opłatków, mirry i kredy Caritas Parafialna ufundowała dwóm chorym dzieciom w parafii zapomogę w wysokości 500 zł, a jednemu dziecku w wysokości 300 zł.

6.  Kończymy dziś odwiedziny duszpasterskie w domach naszej parafii. Wszystkim parafianom bardzo serdeczne dziękujemy za miłe przyjęcie, dobre słowo i za kolędę. Bóg zapłać.

7.  Kolędę zakończyli także ministranci i lektorzy. Dziękują za kieszonkowe i obiecują, że dalej będą gorliwie służyć przy ołtarzu, mimo że niektórzy są tak zmęczeni kolędą, że przestali już służyć w kościele.

8.  Ks. Łukasz Niemiec od poniedziałku w Kazachstanie odprawi 5 intencji za + Adama Frąca od uczestników pogrzebu, a następnie 16 intencji za + Józefa Mazura także od uczestników pogrzebu.

9.  Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego w którym są ciekawostki o zbliżającej się kanonizacji Jana Pawła II, o niezwykle pięknym życiu religijnym najsłynniejszego polskiego kompozytora Wojciecha Kilara, są ostatnie numery kwartalnika Do Domu Ojca, ze zdjęciami z uroczystości ogólno diecezjalnych w naszej parafii.

10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Kot Stanisław, Ujek Teodora, Motyka Justyna, Mastalerz Aleksandra.