Ogłoszenia parafialne - 2014

V Niedziela Zwykła - 9 lutego

1. W tym tygodniu przypada Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji zapraszamy wszystkich chorych do modlitwy różańcowej oraz udziału we Mszy św. i Nowennie do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 16.30.

2. W środę modlitwę różańcową poprowadzą Panie z Caritasu.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Nabożeństwo 40 godzinne. Zapraszamy wszystkich do udziału i modlitwy, według następującego programu:

12.30 – 13.30 - Dzieci i młodzież gimnazjalna (prowadzi Grupa Młodzieżowa)

13.30 – 14.30 – Kaczówka + Górki + Podkościele

14.30 – 15.30 – Grochowiska + Trzydniaki

15.30 – Nieszpory Eucharystyczne

16.00 – Msza św.

4. Prosimy, aby nie trzymać butów na klęcznikach w ławkach – niszczone są i brudzone są w ten sposób klęczniki.

5. Ze względu na okoliczność Odpustu ku czci św. Kazimierza w I Niedzielę marca, sakrament chrztu świętego, będzie udzielany w II niedzielę marca.

6. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego w którym są ciekawe artykuły o tym jak w chorobie odnaleźć drogę do Pana Boga, Dlaczego rocznica Okrągłego Stołu nie wzbudza entuzjazmu Polaków?, kaprys Putina - XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbywają się w ulubionym Czarnomorskim kurorcie Władimira Putina.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Pikul Danuta, Banaś Teresa, Nowak Marian, Kras Maria.