Intencje Mszy św. 2014

Intencja

Wielkanocny

700

† Władysław Gondek w 3 r. śm.

1000

† W 33 r. ślubu Marii i Wiesława z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. dla całej rodziny.

1130

W int. Parafian.

1400

Ślub

Narożniki

830

† Władysław Niemczura z int. sąsiadów z ul. Wesołej

700

1. O Boże błog. dla Filipka z ok. urodzin.

2. W 69 r. urodzin Anastazji Micek z podz. za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. oraz za całą rodzinę Micków.

1800

1.     † Czesław Kot w 7 r śm. † Helena i Stanisław Kot.

2.     O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla ks. Roberta z ok. imienin z int. dzieci i pracowników Przedszkola w Radgoszczy

700

1. † Maria Kędzierska Pikul w 36 r. śm.

2. † Wojciech Gondek, Maria, Kazimierz Toczek.

1800

† Renata Baran w 12 r. śm.

1. † Władysław Ledwoń.

2. W podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą w 9 r. ślubu Anny i Jacka.

1800

W int. Janiny z ok. 85 urodzin z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i opiekę Matki Bożej

700

1. † Władysław Ledwoń z int. żony z dziećmi.

2. † Maria Minorczyk z int. chrześnicy Henryki.

1800

1.     Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla ks. Proboszcza z ok. imienin z int. dzieci i pracowników Przedszkola w Radgoszczy

2.     O potrzebne łaski, moc Chrystusa Zmartwychwstałego i zdrowie dla ks. Proboszcza z ok. imienin z int. Chórku Parafialnego i p. Organistki.

3.     † Roman Kmieć w 2 r. śm. z int. żony i syna.

700

1.     † Elżbieta, Franciszek, Krzysztof, Ryszard Micek.

2.     † Stanisław i Zofia Seternus w r. śm. Stanisława.

1800

Dziękczynna za wspólne przeżyte 50 lat małżeństwa z prośbą o Boże błog., zdrowie, opiekę MB na dalsze lata życia dla Heleny i Stanisława z int. dzieci i wnuków.

Miłosierdzia Bożego

700

Dziękczynna za wspólne przeżyte 50 lat w małżeństwa Heleny i Stanisława z prośbą o potrzebne łaski w dalszej drodze życiowej, o Boże błog., zdrowie i opiekę MB.

900

W intencji Parafian.

1600

Dziękczynna za dotychczas otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błog. na dalsze lata zycia dla Ireny i Władysława w 58 r. ślubu.

Narożniki

830

† Maria, Piotr, Marian Jaje.

Ks. Robert Biel poza parafią odprawia: poniedziałek: + Stefania Gondek z. int. Aldony i Kazimierza Krężel, środa: + Stefania Gondek z int. Stanisławy Kopia.