Ogłoszenia parafialne - 2014

Święto Miłosierdzia Bożego – 27 kwietnia

1.Obchodzimy dziś Święto Miłosierdzia Bożego oraz dzień kanonizacji bł. Jan Paweł II. Na zakończenie każdej Mszy św. odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz otrzymamy w obrazek Jezusa Miłosiernego.

2. Bardzo serdecznie prosimy, by dzisiaj we wszystkich rodzinach naszej parafii wspólnie przed obrazem Jezu Ufam Tobie odmówić koronkę do Bożego Miłosierdzia.

3. Msze św. są dziś o godz. 7.00, 9.00 i 16.00 oraz o 8.30 w Narożnikach. Nie będzie Mszy św. o 10.00 i 11.30. Przypominamy, że oglądanie kanonizacji w TV nie zastępuje osobistego uczestniczenia we Mszy św.

4.  W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi Róża Ryszarda Nowaka.

5.  W sobotę - 3 Maja będziemy obchodzić uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę.

6.  W środę po Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczynamy nabożeństwa majowe, zapraszamy wszystkich do pobożnego udziału. Udekorujmy przydrożne figurki Matki Bożej, śpiewajmy przy nich Litanię i pieśni maryjne.

7. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Prosimy, by wyspowiadać św. według następującego porządku:

-  w środę od godz. 17.00 dzieci ze szkoły podstawowej.

-  w czwartek od godz. 17.00 gimnazjaliści.

-  w piątek od 17.00 dorośli.

8. W I czwartek obowiązkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Spowiedź od 17.00, różaniec o 17.30, o 18.00 Msza św.

9.  W I piątek udamy się do chorych z posługą sakramentalną prosimy o 2 samochody z rodzin Zofii Szeliga i Stanisławy Kubek.

10. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 dzieci klas II przystąpią do I Komunii św. W sobotę od godz. 14.00 będzie miała miejsce I spowiedź św. dzieci klas II i ich rodzin. Prosimy, by dzieci do I spowiedzi św. przygotowały się z książeczek pod opieką rodziców w domu W niedzielę o 11.15 dzieci z gromadzą się przed kościołem.

11. Dzisiejszy 92 stronicowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 4, 5 zł poświęcony jest osobie bł. Jana XXIII i bł. Jana Pawła II. Warto go zakupić gdyż zawiera kompendium wiedzy o nowych świętych oraz duże zdjęcie św. Jana Pawła II.

12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w środę o godz. 8.00 prosimy parafian: Kupiec Ewa, Pikul Urszula, Sołtys Irena, Pikul Bernadetta. Na Święto Matki Bożej i I Komunię o posprzątanie, udekorowanie kościoła oraz wykoszenie trawy koło kościoła prosimy rodziców dzieci I komunijnych.