Ogłoszenia parafialne - 2014

V Niedziela Wielkanocna – 18 maja

1. Zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwach majowych codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. W niedzielę i w święta o godz. 15.30.

2.  Jeżeli będzie odpowiednia pogoda w czwartek o godz. 18.00 udamy się do kapliczki Matki Bożej w sośninie na Mszę św. i nabożeństwo majowe.

3.  W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi róża Joanny Warias.

4.  Katecheza parafialna dla klasy I B gimnazjum w poniedziałek, dla I C we wtorek o 17.15; dla klasy II A, B w środę, a II C w piątek o godz. 17.15.

5.  W najbliższą niedzielę po wszystkich Mszach św. będzie poświęcenie samochodów.

6. W przyszłym tygodniu uczniowie II klas gimnazjalnych będą zdawać egzamin przed bierzmowaniem. Zachęcamy do dobrego przygotowania się do egzaminu.

7.  Bierzmowani oraz ich rodzice złożyli jak dar ołtarza dla parafii 2 500 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na wykonanie nowego konfesjonału.

8. Wyrazem odpowiedzialności za Polskę jest udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego w przyszłą niedzielę, do którego jako ludzie wierzący powinniśmy wybrać osoby, które bronią życia od poczęcia do naturalnej śmierci i sprzeciwiają się zmianie definicji małżeństwa.

9.  Ks. Andrzej Panek w USA od 19 maja 2014 r. będzie odprawiał intencje Mszy św. za śp. Czesława Wróbla, z intencji uczestników pogrzebu. Intencje są wywieszone na tablicy ogłoszeń.

10.W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego jest dodatek w postaci listu św. Jana Pawła II o rodzinie. Jest także nowy numer Małego Gościa, a w nim oprócz ciekawych artykułów obrazek z naklejką ryby dla dzieci.

11.Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w poniedziałek o godz. 9.00 prosimy parafian: Skowron Anna, Leżoń Tadeusz, Pikul Janina, Kupiec Krystyna oraz w sobotę od godz. 8.00: Gondek Teresa, Łach Eugenia, Rój Alina, Rój Władysława.