Ogłoszenia parafialne - 2014

Wniebowstąpienie Pańskie - 1 czerwca

1. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi róża Władysławy Wróbel.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Prosimy, by wyspowiadać się według następującego porządku:

- w środę od godz. 17.00 cała szkoła podstawowa

- w czwartek od godz. 17.00 całe gimnazjum

- w piątek od godz. 17.00 młodzież szkół średnich i dorośli.

3. W I piątek udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Prosimy o 2 samochody z rodzin Janiny Kogut i Emilii Wybraniec.

4. W I sobotę liturgię Mszy św., różaniec za powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne o godz. 17.30 przygotują mieszkańcy ul. Orzeszkowej.

5. W najbliższą sobotę bierzmowani oraz chętni - dzieci i młodzież udają się na pielgrzymkę dziękczynną do Starego Sącza. Bilet na autobus – 2 zł przeznaczony jest na Szkolne Koło Caritas. Wyjazd z pod szkoły o 7.30.

6. Czy znacie świadectwo człowieka ocalonego przez Boże Miłosierdzie, Brazylijczycy kochają futbol, ale strajkują „Nie chcemy mundialu wolimy szpitale i szkoły zamiast stadionów”, o tym możemy poczytać w najnowszym numerze Gościa Niedzielnego oraz za darmo otrzymać płytę audiobook o praktycznej terapii jednego z największych uzależnień.

7. Przestrzegamy przed pozostawianiem nie zamkniętych rowerów przed kościołem, niestety coraz częściej zdarzają się kradzieże rowerów.

8.  Z powodu wyjazdu ks. Proboszcza na uroczystości jubileuszowe w środę i piątek kancelaria parafialna nie będzie czynna. Przepraszamy.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 8.00 prosimy parafian: Lichorobiec Józefa, Lichorobiec Agnieszka, Rzeźnik Halina, Kras Marta.

10. Wszystkim Dzieciom z okazji ich święta życzymy Bożego błogosławieństwa, zdrowia, opieki Matki Bożej oraz życia w przyjaźni z Panem Jezusem.