Ogłoszenia parafialne - 2014

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 8 czerwca

1. W poniedziałek przypada święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 18.00 i o 19.00 w Narożnikach. O 6.40 w kościele będą śpiewane godzinki.

2.  W środę różaniec o 17.30 poprowadzi I róża misyjna Stanisławy Mikus.

3.  Katecheza parafialna dla klasy I B gimnazjum w środę, a dla I C w piątek o 17.15.

4.  W środę po Nowennie spotkanie Akcji Katolickiej na plebanii.

5.  Dzieci ze Szkolnego Koła Caritas pod opieką p. Magdaleny Szwajkosz zdobyły pierwsze miejsce i drogie nagrody w VII małopolskim regionalnym konkursie poświęconym wartościom głoszonym przez świętego Jana Pawła II pn. „Bądź wielkim”. Opiekunce i dzieciom serdecznie gratulujemy.

6.  W najbliższą sobotę 14 czerwca w Starym Sączu odbędzie się ogólno diecezjalne dziękczynienie rodzin za kanonizację św. Jana Pawła II. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce do Starego Sącza. Zapisy w sklepie u p. Seternusów, cena biletu 10 zł. Wyjazd w sobotę z parkingu przy szkole o godz. 8.00.

7.  W formularzach zgłoszeniowych do wielu polskich szkół od tego roku zamiast określenia matka trzeba wpisać pierwszy rodzic, zamiast określenia ojciec trzeba wpisać drugi rodzic. To jeden z oczywistych dowodów walki ideologii gender z normalnością. Dlaczego człowiek, który rozkazał strzelać do Polaków, po śmierci został ostatnio tak wysoko uhonorowany? O tym warto przeczytać w Gościu Niedzielnym.

8.  Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła we wtorek o godz. 8.00 prosimy parafian: Leśniak Stanisław, Kupiec Joanna, Gmyr Maria, Burzec Julia oraz w sobotę od godz. 8.00 Wąchała Marta, Reczkowska Marta, Gierczyńska Janina, Gierczyńska Maria.