Intencje Mszy św. 2014

Intencja

630

1. † Kazimierz Pacocha.

2. † Stefan Podosek w 3 rocznicę śmierci.

700

† Emilia Seternus w 2 rocznicę śmierci.

630

1. † Roman Wnęk - z int. żony.

2. † Maria, Stanisław Błachaniec w 8 rocznicę śmierci Marii.

† Jan Łach.

700

1. † Zygmunt Kułaga w 2 rocznicę śmierci.

2. † Edward Wąchała - z int. syna Tadeusza z rodziną.

1800

† Jacek Flis w 1 rocznicę śmierci - z int. żony Katarzyny.

Uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Pańskiej

- Boże Ciało

700

† Piotr Rosa w 22 rocznicę śmierci.

1000

1. O Boże bł. opiekę Matki Bożej dla mieszkańców Żdżar oraz o zachowanie od nieszczęść, kataklizmów i o szczęśliwe zbiory.

2. W int. mieszkańców Kaczówki o szczęśliwe zbiory, zachowanie od klęsk żywiołowych, miłość w rodzinach, Boże bł. w pracach polowych i zawodowych.

3. Mieszkańcy Zarzecza za cmentarzem dziękują Bogu za otrzymane łaski i proszą o pogodę, dobre zbiory oraz zachowanie od nieszczęść, o opiekę Bożą nad Parafią i kapłanami w niej pracującymi.

1600

† Roman Wnęk - z int. córki Haliny z mężem.

Narożniki

830

† Helena, Kazimierz Bielat w 8 rocznicę śmierci Kazimierza.

700

Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej o szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść i kataklizmów dla mieszkańców Trzydniaków.

1900

1. W intencji mieszkańców ul. Jagiellońskiej o szczęśliwe zbiory zachowanie od klęsk żywiołowych i Boże bł. w rodzinach.

2. W int. Ks. Proboszcza z podziękowaniem Bogu za 25 lat kapłaństwa, za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże na dalsze lata kapłaństwa z int. wdzięcznych parafian z ul. Jagiellońskiej.

700

1. W intencji mieszkańców ul. Mały Dwór i ul. Polnej o szczęśliwe zbiory zachowanie od klęsk żywiołowych i Boże bł. w rodzinach.

2. † Piotr, Maria Wybraniec.

1900

Z intencji mieszkańców ul. Szczucińskiej z podziękowaniem za opiekę Bożą, otrzymane łaski z prośbą o szczególną opiekę Matki Bożej i obdarzenie hojnymi łaskami. O zdrowie i zgodę w rodzinach o dobrą pogodę, ochronę od klęsk żywiołowych, szczęśliwe zebranie plonów i obfite bł. dla kapłanów w naszej parafii.

700

† Władysława Burzec w 2 rocznicę śmierci.

1000

W intencji Parafian.

1130

Podziękowanie za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże w rodzinach zachowanie od nieszczęść oraz szczęśliwe zbiory dla mieszkańców ul. Jagiellońskiej.

1600

W intencji mieszkańców ul. Mały Dwór i ul. Polnej. Podziękowanie za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże w rodzinach zachowanie od nieszczęść oraz szczęśliwe zbiory.

Narożniki

830

O szczęśliwe zbiory dla mieszkańców Narożnik, zachowanie od nieszczęść, błogosławieństwo Boże dla kapłanów pracujących w naszej parafii.

Ks. R. Biel odprawia Mszę św. gregoriańską za + Adama Frąca.