Intencje Mszy św. 2014

Godz.

Intencja

700

1. O szczęśliwe zbiory, dobre urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla mieszkańców Zarzecza za rzeką.

2. † Józef Mazur z okazji dnia Ojca.

1900

O szczęśliwe zbiory, dobre urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych oraz o zdrowie potrzebne łaski dla mieszkańców Lisiaków Południowych.

700

Z prośbą o urodzaje, zachowanie od klęsk żywiołowych, szczęśliwe zbiory, zdrowie, błogosławieństwo Boże w rodzinach mieszkańców Porąb.

1900

1. O szczęśliwe zbiory, dobre urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych oraz o zdrowie potrzebne łaski dla mieszkańców Narożnik.

2. O szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść, o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla kapłanów pracujących w naszej parafii, a w szczególności dla Ks. Proboszcza z okazji 25-lecia kapłaństwa - z int. mieszkańców Lisiaków Południowych.

700

1. O szczęśliwe zbiory, dobre urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla mieszkańców Porąb.

2. O szczęśliwe zbiory, dobre urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla mieszkańców ul. Kopernika.

1900

Msza św., dziękczynna za 25 lat w kapłaństwa Ks. Proboszcza z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże w trudach pracy duszpasterskiej, opiekę MB oraz obfitość darów Ducha Świętego w dalszej posłudze - z int. róży Marii Kaczocha.

700

1. O urodzaje, zachowanie od klęsk żywiołowych, szczęśliwe zbiory i zdrowie błogosławieństwo Boże w rodzinach mieszkańców ul. Kopernika.

2. Z okazji 18-tych urodzin Sebastiana z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalszą drogą życia.

1900

O szczęśliwe zbiory, dobre urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla mieszkańców Górek.

Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa

630

† Kazimiera, Józef Ledwoń w 5 rocznicę śmierci Józefa.

800

Podziękowanie za błog. Boże w roku szkolnym z prośbą o dalszą opiekę Pana Boga dla dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli, dyrekcji i personelu ZSP.

900

Podziękowanie za błog. Boże w roku szkolnym z prośbą o dalszą opiekę Pana Boga dla dzieci, nauczycieli, rodziców, dyrekcji i personelu Przedszkola.

1900

† Ks. Władysław Sipior z okazji imienin - z int. brata Tadeusza z rodziną.

700

1. † Leokadia, Bronisław Kwiatkowski w 33 rocznicę śmierci Bronisława.

2. † Władysław Ledwoń w 1 rocznicę śmierci.

† Jan Łach.

† Jan, Aniela Komuńska.

1000

† Aleksandra, Stanisław Kuta.

1130

W intencji Parafian.

1600

† Paweł Mendys i jego rodzice.

Narożniki

830

† Jan Jaje.

Ks. R. Biel odprawia Mszę św. gregoriańską za + Adama Frąca.