Ogłoszenia parafialne - 2014

XIV Niedziela Zwykła - 6 lipca

1. W środę różaniec o 18.30 poprowadzi róża Wandy Minorczyk.

2. Można zakupić u ministrantów ciekawą książkę o parafii w Krzywdzie w cenie 20 zł.

3. Dziękujemy mieszkańcom Podlesia za prace wykonane w ogrodzie plebańskim. Bóg zapłać.

4. Za dokonanie w szpitalu aborcji ginekolog otrzymuje 1300 zł., za nie zabicie chorego dziecka lekarz otrzymał karę 70 000 zł. o takich i innych absurdach możemy dowiedzieć się z Gościa Niedzielnego. Są ostatnie numery Żyjmy Ewangelią ze zdjęciami z I Komunii św. i prasa misyjna. Zachęcamy do jej zakupienia u ministrantów.

5. Z pieniędzy składanych przy sprzątaniu kościoła zakupiono dwa nowe wózki do mycia kościoła mopami, 6 metrowy aluminiowy teleskop do zbierania pajęczyny z sufitu i ścian w cenie 750 zł.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Wolak Adela, Wolak Lucjan, Ujek Ryszard, Pikul Bernadeta, Brzychczy Helena, Leżoń Aldona. Prosimy o odkurzenie ścian kościoła z pajęczyny i wykoszenie trawy wokół kościoła.