Ogłoszenia parafialne - 2014

XIX Niedziela Zwykła - 10 sierpnia

1. W środę różaniec o 18.30 poprowadzi róża Zygmunta Panka.

2. W piątek przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. tak jak w niedzielę. Uroczyste poświęcenie wieńców żniwnych na Mszy św. o godz. 11.30 oraz w Narożnikach o 8.30. Poświęcenie małych wianków ziół będzie na wszystkich Mszach św. O godz. 6.40 będą śpiewane Godzinki ku czci NMP.

3. Projekt ustawy o leczeniu niepłodności, to ustawa legalizująca istniejący biznes in vitro, alkoholizm to okrutne zniewolenie nie tylko mężczyzn ale także coraz częściej kobiet i młodzieży, jak z niego wyjść a najlepiej to w niego nie wdepnąć - o tym możemy przeczytać w Gościu Niedzielnym. Jest nowy numer Żyjmy Ewangelią. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w czwartek od godz. 8.00 prosimy parafian: Wąż Monika, Motyka Edyta, Krechniak Beata, Pikul Teresa oraz w sobotę od godz. 8.00: Dudek Agata, Leśniak Stanisława, Kupiec Emilia, Wąż Zofia.