Ogłoszenia parafialne - 2014

XX Niedziela Zwykła - 17 sierpnia 2014 r.

1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w naszej diecezji przez wichury.

2. Przypominamy, że Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego organizuje „Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe”, które odbędą się w Narożnikach w niedzielę 24 sierpnia. Rozpoczną się Mszą św. dziękczynną o godz. 13.00 nad zalewem.

3. W środę różaniec o 18.30 poprowadzi róża Marii Kaczocha.

4. Dzieci ze Szkolnego Koła Caritas będą zbierać w przyszłą niedzielę do tzw. „Tornistrów pełnych uśmiechu” przybory szkolne takie jak np. zeszyty oraz drobne ofiary dla dzieci z niezamożnych rodzin.

5. Dziękujemy mieszkańcom Narożnik i Kołu Gospodyń Wiejskich z Radgoszczy za wykonanie pięknych wieńców żniwnych. Bóg zapłać.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Fijał Halina, Nęga Helena, Lekarczyk Bogusława, Kusiak Krystyna.