Ogłoszenia parafialne - 2014

Uroczystość Podwyższenia Krzyża św. - 14 września

1. Dzisiaj z okazji uroczystości Podwyższenia Krzyża św. o godz. 15.30 będzie w naszym kościele odprawiona Droga Krzyżowa. Wczoraj papież Franciszek w kazaniu na włoskim cmentarzu powiedział: „Mamy do czynienia z III wojną światową”. Do modlitwy o pokój, serdecznie wszystkich Parafian zapraszamy.

2. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi róża Joanny Warias.

3. Zapraszamy w piątek na Msze św. z kazaniem i koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 7.00 i 18.00. O godz. 17.45 nauka nowych pieśni. Zmobilizujmy się do liczniejszego udziału w duchowym przygotowaniu do spotkania z Jezusem Miłosiernym.

4. Pani Organistka dziękuje za ofiary złożone w święto narodzenia NMP. W intencji wszystkich ofiarodawców będzie odprawiona Msza św.

5. Rektor Uniwersytetu Papieskiego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza maturzystów na bardzo ciekawe studia magisterskie. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

6. W niedzielę 28 września udamy się na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę z okazji ogólnopolskiej pielgrzymki rodzin. Zapisy i wpłaty po 35 zł. w sklepie u p. Seternusów.

7. W Gościu Niedzielnym jest za darmo kolejna płyta CD z nagranym tekstem Dzienniczka św. s. Faustyny. Jest nowy numer Żyjmy Ewangelią, w którym jest artykuł i zdjęcia z jubileuszu naszego rodaka ks. Józefa Frąca. Sprzedawane są także kalendarze dla rolników po 19 zł i kalendarze misyjne po 10 zł. Zachęcamy do zakupienia i czytania prasy katolickiej.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Rychlińska Julia, Rychlińska Anna, Warias Agnieszka, Seternus Władysława.