Intencje Mszy św. 2014

Godz.

Intencja

630

1. † Józef Ryk - z int. Marka i Anny Żurawskich z rodziną.

2. † Maria Ryk - z int. córki Katarzyny z rodziną.

700

† Władysław Kawa w 3 rocznicę śmierci.

630

1. † Edward Wąchała - z int. rodziny Moździerzów.

2. † Zygmunt Skiba, Władysław, Wiktoria, Józef, Józefa Doroż.

700

† Józefa Salij w 7 dzień od śmierci - z int. córki Katarzyny z rodziną.

700

1. † Józefa Salij - z int. syna Franciszka z żoną.

2. † Janina Pikul w 8 rocznicę śmierci.

1800

W intencji kapłanów i wszystkich parafian, o Błogosławieństwo Jezusa Miłosiernego, opiekę św. Kazimierza i Matki Bożej na każdy dzień życia.

630

1. † Józef Ryk - z int. Agnieszki, Zbigniewa Pikul z rodziną.

2. † Tadeusz Grabowski - z int. sąsiadów Seternusów.

700

† Józefa Salij - z int. córki z rodziną.

700

1. † Roman Wnęk - z int. Władysławy i Józefa Stalów.

2. † Tadeusz Gadawski w 20 r. śm. - z int. chrześnicy Bogusławy.

1800

O zdrowie, błogosławieństwo Boże dla jubilatów Marii i Franciszka z okazji 60 rocznicy sakramentu małżeństwa z int. dzieci, wnuków i prawnuków oraz o szczęście wieczne dla synów Roberta i Tadeusza.

630

1. † Józef Radzik - z int. Haliny i Ryszarda Ledwoń.

2. Z intencji Róży Mari Kułaga o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla członków tej Róży i ich rodzin, a także za zmarłych członków i z rodzin tej Róży.

700

† Alfred Małek - z int. klasy 6b wraz wychowawczynią.

700

W intencji autokarowej pielgrzymki do Częstochowy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i szczególną opiekę Matki Bożej.

1000

† Apolonia, Wincenty Bogacz.

1130

W intencji Parafian.

1600

† Józef Ryk - z int. chrześniaka Adama Ryk i Agnieszki z rodziną.

Narożniki

830

† Stefan, Maria Kmieć.

Ks. Wiesław Multan od 6.10.2014 r w Mikluszowicach będzie odprawiał Msze św. gregoriańskie za śp. Marię Ryk. Ks. Mateusz Gondek w kolejne 7 niedziel będzie odprawiał Msze św. za † Tadeusza Pikula z int. uczestników pogrzebu. Ks. Łukasz Niemiec w Kazachstanie będzie odprawiał Msze św. od uczestników pogrzebu: od 25.10. za śp. Alfreda Małka (10 intencji), od 5 XI za Amalię Cudak (29 intencji). Poza parafią odprawiane są Msze św. gregoriańskie za † Bronisława Urbana, † Teresę Sipior, † Czesława Wróbla, † Józefa Ryka, † Romana Wnęka.

Zachęcamy, zwłaszcza członków rodzin zmarłych, za którymi są odprawiane Msze św. poza parafią, aby przychodzili do kościoła na Msze św., by modlić się za zmarłych.

Z naszej Parafii Pan Bóg odwołał do Siebie śp. Józefę Salij, oraz Rozalię Wąż, której pogrzeb będzie w poniedziałek o godz. 15.00.

Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie...