Ogłoszenia parafialne - 2014

XXVII Niedziela Zwykła - 5 października

1. W niedzielę nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30, w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00. W tym tygodniu trwa Tydzień Miłosierdzia zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych do modlitwy w intencji chorych cierpiących i potrzebujących pomocy.

2. Zapraszamy w piątek na Msze św. z kazaniem i koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 7.00 i 18.00. O godz. 17.45 nauka nowych pieśni.

3. W najbliższą sobotę młodzież gimnazjalna dostarczy do wszystkich domów w parafii program rekolekcji i zaproszenie do udziału w peregrynacji obrazu Jezu ufam Tobie. Prosimy nie przekazywać nikomu żadnych ofiar na rzecz przygotowania peregrynacji.

4.   Spotkanie AK w środę po Mszy św. wieczornej.

5.  Katecheza parafialna dla II „C” gimnazjum w środę o 17.15, dla II „A i B” w piątek o 17.15.

6. W przedsionku kościoła jest wystawiona księga próśb, podziękowań do Jezusa Miłosiernego oraz naszych dobrych postanowień. W podanych intencjach modlimy się w każdy piątek.

7.  Z okazji zbliżającej się peregrynacji obrazu Miłosierdzia Bożego w naszej parafii, w najbliższy piątek udamy się w pielgrzymce do Łagiewnik. Wyjazd w piątek o godz. 15.00. Zapisy i wpłaty po 13 zł. na autokar w sklepie p. Seternusów.

8.   Caritas Parafialna przekazała 4 dzieciom chorym na przewlekłe choroby w naszej parafii kwotę 2000 zł. Pieniądze pochodziły ze sprzedaży opłatków, świec wigilijnych, paschalików oraz ze skarbonki św. Antoniego.

9.  Na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia w przyszłą niedzielę rozprowadzane będą chlebki miłosierdzia. W ciągu tygodnia po różańcu będzie można zakupić w cenie 10 zł. bardzo ciekawą książkę o św. Janie Pawle II.

10. W przyszłą niedzielę w Dębicy jest organizowany ogólno diecezjalny „Marsz dla życia”. Zapraszamy gimnazjalistów i starszą młodzież na tą pielgrzymkę. Zapisy i wpłaty po 5 zł w szkole u księży. Wyjazd autokarem o godz. 9.00 z przed szkoły.

11. Kryzys w małżeństwie nie musi od razu zakończyć się rozwodem, jak skutecznie pomagać ofiarom klęsk żywiołowych o tym możemy przeczytać w Gościu Niedzielnym, oraz za darmo otrzymać płytę z III częścią Dzienniczka św. Faustyny. w Małym Gościu jest obrazek z modlitwą dzieci za rodziców oraz ciekawe artykuły. Zachęcamy do zakupienia i czytania prasy katolickiej.

12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Bielat Bożena, Duda Beata, Mazur Krystyna, Mazur Teresa.