Ogłoszenia parafialne - 2014

DZIEŃ ZADUSZNY - 2 listopada

1. Wypominki listopadowe są czytane w niedzielę o godz. 15.30, w dni powszednie o godz. 16.30. Zapraszamy na Nieszpory za zmarłych w połączeniu ze Mszą św. w poniedziałek, wtorek i piątek.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, i I piątek miesiąca. Prosimy, by wyspowiadać św. według następującego porządku:

- w środę od godz. 16.00 szkoła podstawowa

- we czwartek od godz. 16.00 gimnazjum

- w piątek od godz. 16.00 młodzież szkół średnich i dorośli.

3. W I piątek udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Prosimy o 2 samochody z rodzin Marii Nowak i Apolonii Bobro.

4. W środę o 17.00 obowiązkowe spotkanie dzieci I komunijnych i ich rodziców. Prosimy, by przyjść z dziećmi o godz. 16.30 na wypominki za zmarłych.

5. W czwartek będziemy gościć grupę młodzieżową z Dąbrowy T., która będzie przygotowywała młodzież naszego gimnazjum na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Na to spotkanie w ramach katechezy parafialnej mają obowiązek przybyć wszyscy gimnazjaliści. Spotkanie rozpocznie się spowiedzią od 16.00, wypominki o 16.30, o 17.00 Msza św., po niej film i koncert młodych.

6. Dziękujemy pewnej osobie za ufundowanie pięknego ornatu Miłosierdzia Bożego na uroczystość Nawiedzenia.

7. Dekoracja kościoła kosztowała parafię sporo pieniędzy dlatego, by zmniejszyć te wydatki młodzież będzie sprzedawała po różańcu polską flagę narodową oraz flagę papieską w cenie 10 zł. za sztukę. Zbliża się Narodowe Święto Niepodległości Polski, warto zakupić i mieć Polską flagę w domu.

8. Mamy do odprawienia ponad 200 intencji mszalnych z tegorocznych pogrzebów oraz wiele intencji z okazji wypominek. Ich odprawienie zajmie kilka miesięcy. Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na odprawienie Mszy św.

9. Jak tam jest po tamtej stronie życia? o tym możemy się dowiedzieć czytając dzisiejszego Gościa Niedzielnego.

10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w tym tygodniu. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w poniedziałek od godz. 8.00 prosimy parafian: Niemczura Krystyna, Kupiec Elżbieta, Skiba Maria, Wąż Ewa oraz w sobotę od godz. 8.00 Szeliga Bożena, Pikul Elżbieta, Gawron Barbara, Karaś Krystyna.