Ogłoszenia parafialne - 2014

II Niedziela Adwentu – 7 grudnia 2014 r.

1. W poniedziałek będziemy przeżywać uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i w Narożnikach o 18.00.

2. Po każdej Mszy św. panie z Caritasu w niedzielę i w ciągu tygodnia rozprowadzają świece na wigilijny stół oraz pobłogosławione opłatki.

3. W środę różaniec o 1630 poprowadzi róża Marii Nowak.

4. Na naszej stronie parafialnej pojawiło się prawie 1000 nowych zdjęć z wydarzeń związanych z naszą parafią zachęcamy do parafialnej galerii.

5. Zachęcamy do wypożyczania i czytania wartościowych książek religijnych z naszej biblioteki parafialnej, która czynna jest w każdą środę godzinę przed wieczorną Mszą św.

6. Katecheza parafialna dla klasy II A, B gimnazjum we wtorek o 16.15 dla II C w czwartek o 16.15. Młodzież ma obowiązek po katechezie uczestniczyć w roratach.

7. Serdecznie prosimy rodziców, by przychodzili z dziećmi na roraty oraz by zmobilizowali starsze dzieci do udziału w Roratach.

8. W tym tygodniu zostało pomalowane wnętrze kaplicy w Narożnikach. Dziękujemy firmie Sławomira Podoska za solidne wykonanie prac oraz mieszkańcom Narożnik za pomoc w pracach, w szczególności Krzysztofowi Giży, Jackowi Wolakowi i Marzenie Surgot. Bóg zapłać.

9. Ks. Mateusz Gondek od 8 grudnia rozpoczyna odprawiać gregoriankę za śp. Janinę Błach z intencji uczestników pogrzebu, a następnie odprawi 19 intencji mszalnych z intencji uczestników pogrzebu. Intencje jakie będzie odprawiał są wywieszone na tablicy ogłoszeń.

10. Nasz parafianin wywiózł 3 przyczepy chryzantem z cmentarza za co składamy mu serdeczne Bóg zapłać. Za wywóz pozostałych śmieci parafia musi zapłacić1410 zł.

11. Zachęcamy do nabycia u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego w którym jest wywiad z misjonarzem z naszej diecezji ks. Mateuszem Dziedzicem, który był porwany przez afrykańskich rebeliantów.

12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła we wtorek od godz. 8.00 prosimy parafian: Urban Grażyna, Marnik Halina, Saładyga Elżbieta, Sajdak Józef oraz w sobotę od godz. 8.00 Miłkoś Roman, Miłkoś Małgorzata, Warias Franciszka, Kogut Grażyna.