Ogłoszenia parafialne - 2015

Druga Niedziela po Bożym Narodzeniu - 4 stycznia

1. We wtorek wypada uroczystość Objawienia Pańskiego czyli święto Trzech Króli. Msze św. tak jak w niedzielę. Po każdej Mszy św. dzieci ze Szkolnego Koła Caritas będą rozprowadzać poświęconą kredę i kadzidło. Składane ofiary - po 2 zł są przeznaczone na dar serca dla potrzebujących pomocy dzieci.

2. W święto Trzech Króli na Mszę św. o godz. 11.30 zapraszamy wszystkich Kolędników misyjnych w strojach kolędniczych. Po Mszy św. i błogosławieństwie odwiedzą wszystkie domy w parafii, przedstawią scenkę o Bożym Narodzeniu i będą zbierać ofiary na misje. Prosimy przedstawicieli kolędników o pobranie dziś obrazków w zakrystii.

3. W święto Trzech Króli ks. prałat St. Gawęda będzie przeżywał 65 rocznicę święceń kapłańskich. Z tej okazji czcigodnemu Jubilatowi składamy jak życzenia błogosławieństwa Bożego i zdrowia.

4. W środę na mszy św. o godz. 17.00 obowiązkowe spotkanie rodziców i dzieci klas II, które przygotowują się do I Komunii i spowiedzi św.

5. W środę różaniec poprowadzi róża p. Marii Kaczocha.

6.  Ks. Łukasz Niemiec w Kazachstanie od 5 stycznia będzie odprawiał Msze św. greg. za Józefa Radzika, a w Tarnowie od 1 lutego ks. Józef Słaby w za śp. Marka Wilma.

7. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego.

8. Odwiedziny duszpasterskie w tym tygodniu wg następującego porządku:

- niedziela od 13.00             - Osiedle (dwóch kapłanów)

- wtorek od godz. 14.00       - ul. Słoneczna

- piątek od godz. 14.00        - Zarzecze za rzeką od końca

- sobota od godz. 8.30         - Kaczówka i Grochowiska

- niedziela od godz. 13.00   - Trzydniaki

9.  Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w poniedziałek od godz. 8.00 prosimy parafian: Wąż Julian, Małek Helena, Dykas Antonina, Nęga Maria w sobotę od godz. 8.00 panie: Sołtys Teodora, Zawiślak Irena, Frąc Halina, Krawczyk Dorota.