Ogłoszenia parafialne - 2015

Uroczystość Objawienia Pańskiego - 6 stycznia

1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego czyli święto Trzech Króli. Msze św. tak jak w niedzielę. Po każdej Mszy św. dzieci ze Szkolnego Koła Caritas rozprowadzają poświęconą kredę i kadzidło. Składane ofiary - po 2 zł są przeznaczone na dar serca dla potrzebujących pomocy dzieci.

2. Pamiętajmy, by dziś na drzwiach naszych domów, poświęcona kredą napisać C + M+ B + 2015 – jako prośbę do Boga o błogosławieństwa dla mieszkańców domu na cały rok. Jest to także nasze wyznanie wiary.

3. Na Mszę św. o godz. 11.30 zapraszamy wszystkich Kolędników misyjnych w strojach kolędniczych. Po Mszy św. i błogosławieństwie odwiedzą wszystkie domy w parafii, przedstawią scenkę o Bożym Narodzeniu i będą zbierać ofiary na misje. Prosimy o przyjęcie kolędników w naszych domach.

4. Wszystkie ofiary jakie kolędnicy zbiorą prosimy o złożenie ich dzisiaj na plebanii po godz. 17.00.

5. Ministranci rozprowadzają kolejną ciekawą książkę naszego rodaka ks. R. Biela o naszej parafii w cenie 20 zł.

6. Odwiedziny duszpasterskie:

wtorek od godz. 14.00 - ul. Słoneczna (dwóch kapłanów). Jeden od p. Bielów do końca, drugi od p. Lalewiczów w stronę kościoła

piątek od godz. 14.00 - Zarzecze za rzeką od końca

sobota od godz. 8.30  - Kaczówka i Grochowiska